ПРОДУКЦІЯ


 

Наша компанія пропонує плівки для скла:
- архітектурні
- енергозберігаючі
- ударостійкі, захисні
декоративні
- автомобільні
- антигравійні

таких виробників:
- Armolan (Армолан)
- Sun Control (Сан Контрол)
- Global (Глобал)
- 3M Venture Shild (Венчур Шилд)

інструмент для їх нанесення:
- инструмент

- Засіб для покращення видимості у дощову погоду- AQUAPEL

- Послуга зі встановлення плівок.

 Такий значний перелік торгових марок, найбільший вибір в Україні, повністю виправданий, оскільки у кожного виробника є своя спеціалізація і його плівки вважаються найкращими в даному сегменті. Ряд позицій плівок по колірній гамі може збігатися у різних торгових марках, але вони будуть у різних цінових групах. Завдяки цьому, Ви завжди зможете підібрати у нас плівку, що підходить саме для Вас за кольором, якістю та ціною.

 Усі плівки відповідають чинним санітарно-гігієнічним нормам України, що підтверджено висновком державної санітарно-гігієнічної експертизи Міністерства охорони здоров’я. Крім того, на низку автомобільних плівок отримано сертифікат відповідності вимогам ГОСТ за показниками світлопропускання для пред’явлення співробітникам ДАІ. Удароміцні плівки сертифіковані за класами захисту СУ-1, СУ-2, СУ-3, а також отримані результати перевірки на вогнестійкі властивості. Результати проведення випробувань енергозберігаючих плівок дозволяють рекомендувати їхнє широке застосування у віконних конструкціях. Усі сертифікати, акти випробувань, а також інші документи можна переглянути та завантажити у розділі «Документація»

 Що стосується інструменту — ми пропонуємо весь спектр інструменту для робіт з плівкою будь-якої складності від відомих брендів: Olfa, Triumph, 3M, Unger, а також готові розширювати асортимент дотримуючись побажань наших замовників.


В начало Карта сайта Написать нам письмо