Архітектурні плівки дозволяють розширити можливості архітекторів в галузі створення оригінальних рішень зовнішнього виду споруд, нового зитлового та промислового будівництва, особливо в галузі типових будівель.

Високоякісна архітектурна плівка підвищить рівень комфортності Вашої оселі або офісу, а також можуть служити сонячним фільтром для вікон. Вони мають всі споживацькі якості, притаманні плівковим покриттям.

Види архітектурних плівок:

R серія – глибоко та рівномірно розмальовані, металізіровані, стійкі до механічних дій, плівки різних кольорів и різних ступіней світопропускання. Дуже добре відбивають сонячне тепло, затримують 99% ультрафіолетових променей.

D-серія – до ламінованої конструкції плівок R-серії додано додатковий глибоко пофарбований шар для виключення будь-якого внутрішнього відбиття.

N-серія – особливі будівельні плівки. Ці плівки забезпечують відбиття сонячного тепла и стабільність оригінальні кольори.

LE-серія – низькоеміссійні плівки, що забезпечують підвищену тепло ізольованість взимку поряд з високим відбиттям сонячного світла.

NR-и R-серії – напівпрозорі матові плівки, які ідеально підходять для забезпечення конфіденційності та використання на внутрішніх перепонах.

LV-серія – дзеркальні плівки з перемінним здовж світопропусканням для вироблення спеціальних світових ефектів.

REX-серія – плівки для зовнішнього встановлення. Спеціальне покриття захищає від вітрової ерозії та забезпечує незмінність якостей плівки протягом не менш 7 років.

Всі архітектурні плівки виробляються з високоякісних матеріалів з використанням самих новітніх технологій, що забезпечує оптимально якісні характеристики та експлуатаційні якості.

Архітектурна плівка – фирма «Комфорт Плюс»


На початок Карта сайту Написати нам листа