Автомобільні плівки призначені, насамперед, для покращення експлуатаційної якості та зовнішнього вигляду вашого автомобіля. Різноманітність автомобільних плівок може задовольнити навіть самих вибагливих споживачів.

Тонувати автомобільне скло краще у спеціальних автомобілях сервісах. Не довіряйте свого сталевого коня будь-кому, це може дорого обійтися!

Крім того, у фірмовому сервісі на автомобільну плівку дається серйозна гарантія — від двох років до довічної , залежно від типу вихідного матеріалу. Сам процес тонування легкового автомобіля зазвичай займає 2-3 години — саме стільки часу йде у кваліфікованого майстра на підготовку, розкрій, припасування й додання форми скла за допомогою нагрівання. Плівки надійно встановлюються на скло за допомогою спеціального акрилового адгезивного клею.

Також можна вибрати тон автомобільної плівки (сіруватий, коричнюватий…) і ступінь її прозорості (темна, але прозора; світла, але мутна). Говорячи про тонуючи автомобільні плівки, не можна забувати й про те, що допомагаючи впоратися з жарою, вони одночасно захищають інтер'єр автомобіля, створюючи надійний бар'єр між ним і руйнуючим впливом сонячних променів.

Автомобільна плівка допоможе…

Автомобільна плівка врятує від вигоряння оббивку вашого салону, захистить від перегріву панель приладів, значно збільшить термін дії гумових, дерев'яних і шкіряних елементів дизайну вашого автомобіля. Фірмові плівки розраховані на відбиття 99% ультрафіолетових променів і 45% сонячного тепла.

Автомобільні плівки підвищують безпеку водія та пасажирів автомобіля. При встановленні таких плівок на автомобільне скло з середини автомобіля, витривалість скла підвищується в декілька разів, а головне те, що якщо в разі ДТП або розбійницького нападу, скло все ж таки буде розбито, осколки зостануться надійно приклеєними до плівки.

Автомобільна плівка – фирма «Комфорт Плюс»


В начало Карта сайта Написать нам письмо