Протиударні плівки – це високоякісні захисні (прозорі та тоновані) плівки різної товщини (від 115 до 380 мк).

Протиударні плівки спеціально призначені для захисту людей та їхнього майна від осколків скла, які розлітаються, під час урагану, землетрусах, терористичних актах та вибухах. Ці катаклізми можуть зруйнувати звичайне скло в одну мить. Ці протиударні плівки роблять скло спроможним протистояти цім подіям, а також значно знижують ризик розльоту осколків скла, навіть якщо скло трісне або розіб’ється.

Протиударні плівки знайшли широке використання в якості заміни сталевих решіток та бронескла. В архітектурі сучасних будівель, а особливо в нижніх частинах фасадів використовується велика кількість скла: вітрини, скляні двері, вікна та вітражі. Протиударна плівка захищає ці вразливі міста від стихійних лих, спроб проникнення, хуліганських дій і таке інше, при цьому не шкодить естетичному виду споруди.

Протиударна плівка — захисна плівка

В залежності від товщини протиударна плівка може виконувати наступні функції: перешкоджати ураженню людей осколками скла, слугувати тимчасовою перешкодою в разі непідготовленого нападу (плівка зберігає цілісність конструкції та перешкоджає проникненню всередину приміщення); суттєво зростає пожежестійкість скла (при пожежі та нагріванню скла до 400 С його стійкість складає 1-2 хвилини, маючи захисну плівку, стійкість скла складає 30 хвилин при максимальній температурі 750-800 С).

Скло з протиударною плівкою, наклеєною в да і більше шарів, має якості бронескла та витримує контрольні вистріли з 5- 12 м із пістолетів ПМ та ТТ.

Протиударні плівки одночасно забезпечують виключне відображення сонячної енергії, збереженню тепла взимку та підвищену безпеку!

Протиударна плівка – фирма «Комфорт Плюс»


В начало Карта сайта Написать нам письмо