Тонування плівкою скла знаходить широке застосування в будівництві, як для зовнішнього облицьовування фасадів будівель, так і при внутрішній обробці інтер'єру приміщень, надаючи їм сучасного, оригінального вигляду.

Тонування скла плівкою захищає від сонячного світла і обмежує пропускання ультрафіолетового випромінювання в приміщення, оберігаючи меблі і предмети інтер'єру від вицвітання.

Завдяки цим властивостям тонування скла плівкою використовується при виробництві всіх транспортних засобів, меблів, побутової техніки, а також в багатьох сферах життєдіяльності людини.

Тонування скла плівкою має такі переваги:

покриття стійкі до механічних і атмосферних дій, чим полімерна плівка; високі характеристики віддзеркалення світлового і теплового випромінювання; можливість нанесення покриття на візерунчасте скло.

Тонування плівкою – це не лише прикраса та відмінне рішення дизайнерів, а також доволі потрібна річ, яка іноді може зберегти вам життя. Наприклад тонування плівкою автомобільного скла може суттєво вплинути на зменшення автомобільних аварій, оскільки тонування скла плівкою не лише гарно виглядає, але й затримують сонячні промені, які заважають в управлінні автомобілем. Тонування скла плівкою прикрашає зовнішній вид самого автомобіля, та зберігає поверхню скла від уражень.

В наш час асортимент тонучої плівки не може не вразити своєю різноманітністю. Пропонується на вибір не лише декоративна плівка, яка буде прикрашати ваші вікна. але й захисні плівки, які зможуть в деяких небезпечних ситуаціях врятувати ваше життя та вберегти вас від будь-яких негативних наслідків.

Тонування плівкою – фирма «Комфорт Плюс»

 


В начало Карта сайта Написать нам письмо