Тонуючи плівки за своїми характеристиками бувають абсолютно різні, їх поділяють в залежності від функцій, які вони виконують.

В наш час асортимент тонуючих плівок просто вражає своєю різноманітністю. Тонуючи плівки бувають різні не лише за своїм призначенням, а також і за кольором, що дає сучасному дизайнеру безмежність варіантів та матеріалів, розвиток фантазії усім бажаючим, хто зібрався вдягти свої вікна у тонуючу плівку, котра завжди буде звертати на себе увагу сторонніх.

Виходячи з різноманіття тонуючих плівок, можна все ж таки виділити основні види, які використовуються найчастіше. Це звичайно ж захисні плівки, котрі значно підвищують витривалість самого скла. Також можна виділити дзеркальні плівки, які роблять ефект дзеркального відображення. Ще один вид – декоративна плівка, яка є одним із найулюбленіших, оскільки має різноманітну кольорову гаму, що дає спроможність дизайнерам використовувати весь свій талан та фантазію для оздоблення інтер’єра.

Продаж тонуючих плівок

Тонуючи плівки мають дуже багато переваг. Вони не лише створюють зовнішньо привабливий вигляд скла, але й роблять його більш тривким, в особливості, якщо скла багато, а також якщо ним оздоблено фасад будівлі.

Кажучи про тонуючи плівки, необхідно зауважити, що вони дуже легкі у використанні і не потребують при нанесенні виймання самого скла або навіть його заміни.

Багато хто сьогодні воліє відкрити власну справу. І дуже часто вона починається з відкриття якого-небудь магазину. Зовнішній вид самої будівлі, а також внутрішнє оздоблення магазину або будь-якого іншого приміщення — саме ті фактори, які з першого погляду заохочують клієнтів. Отже можна з впевненістю сказати, що з тонучою плівкою ваші вікна не залишаться поза увагою!

Тонуюча плівка – фирма «Комфорт Плюс»


В начало Карта сайта Написать нам письмо