Cонцезахисна плівка може задовольнити всі наші потреби до високих стандартів ефективності в області захисту, недоторканості та особистості життя, комфорту та зовнішнього вигляду. Затрати тепла в зимовий період супроводжуються великими потребами енергії, а тепло влітку і яскраве світло, що проходить крізь скло, є причиною роздратованості та неефективності праці , а також потребує додаткових затрат на кондиціювання повітря. Сонячне світло, що проходить крізь звичайне скло, є причиною втрати кольору всього, що знаходиться в кімнаті, починаючи з моніторів, меблів, шпалер, і закінчуючи – витворами мистецтва.

Сонцезахисні плівки допоможуть скорегувати температурний баланс в приміщенні, пом’якшити яскраве сонячне світло, внаслідок чого виробництво праці та комфорт у приміщенні підвищується.

Усі сонцезахисні плівки надають захист від шкідливого ультрафіолету (коефіцієнти поглинання до 99%). Завдяки цьому забезпечується захист всього, що знаходиться в приміщенні, від вицвітання.

Крім того сонцезахисна плівка забезпечує більш тривалий супротив руйнуванню скла при високих температурах. Наприклад, при пожежі скло, вкрите плівкою, руйнується довше, ніж звичайне. Від так, доступ свіжого повітря в приміщення буде мінімальний, що перешкоджатиме розвитку пожежі.

Сонцезахисні плівки можна встановити на будь-які зовнішні або внутрішні поверхні: вікна, вітрини, прилавки, скляні двері, скляні перепони і дахи будівлі, скло автомобіля, вагонне скло потягів та інде. Вибір типу плівки та її характеристик залежить від поставленої задачи та виду скляної поверхні.

Cонцезахисна плівка – фирма «Комфорт Плюс»


В начало Карта сайта Написать нам письмо